Stoją Państwo przed koniecznością przewiezienia ciężkich przesyłek o dużych gabarytach i na duże odległości? Szukają optymalnego środka transportu?

Zachęcamy do skorzystania z usług transportu morskiego. Nasza doświadczona firma spedycyjna rzetelnie realizuje zlecenia na przewozy morskie na terenie całej Europy.

Oferujemy przewóz morski towarów o charakterze drobnicowym, całokontenerowym, ponadgabarytowym i nie tylko. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, zapewniamy jasne warunki współpracy, bezpieczny transport morski towarów oraz ich terminowe dostarczenie w wybranym porcie Europy.

Spedycja morska – wady i zalety

Transport morski pozwala nam na przewiezienie dużych ilości ładunku za jednym razem na daleki zasięg. Dzięki temu przewozy morskie przewyższają transport lotniczy w kwestii ładowności. Dodatkowo, transport morski umożliwia przewiezienie niemal każdego rodzaju towaru w relatywnie tani sposób.

Mimo swoich zalet, transport morski skierowany jest do firm, którym nie zależy na szybkim dostarczeniu towarów w wyznaczone miejsce. Poza dość długim czasem przewozu, transport morski powodować może znaczne zanieczyszczenia środowiska w przypadku wycieków na otwartych wodach. Jego wadą jest również konieczność poruszania się wyznaczonymi szlakami morskimi. Pod tym względem przewozy samolotowe są znacznie bardziej elastycznym środkiem transportu.

Magellan

ul. Kineskopowa 1 (bud. B lok. 31)
05-500 , Piaseczno

Administracja, księgowość, finanse

MagdalenaSpedycje, kontakt z klientem

Barbara


Obserwuj nas