Przewożenie określonych produktów wymaga szczególnego ich traktowania i odpowiednich warunków.

Szczególnym rodzajem transportu jest transport chłodniczy. Towary wymagające stałej kontroli temperatury są bardziej wymagające, ponieważ poza bezpieczeństwem i szybkością przejazdu kluczową kwestią staje się również temperatura. Auto chłodnia służy do przewozu produktów o bardzo szerokim zakresie stałej i kontrolowanej temperatury – dotyczy to zarówno mrożonek, jak i ładunków wymagających ogrzewania.
Międzynarodowy transport chłodniczy
Samochód-chłodnia najczęściej wykorzystywany jest do przewozu produktów żywnościowych (np. świeżych warzyw i owoców, mrożonek, lodów), ale również leków, środków chemicznych i półproduktów farmaceutycznych. Nasza firma to gwarancja, że nawet najbardziej wymagający ładunek dotrze na miejsce bez jakiegokolwiek szwanku.

Krajowy transport chłodniczy realizujemy od lat, dlatego zapewniamy Klientom doskonałą obsługę i zadowolenie z świadczonych przez nas usług. W naszym portfolio znajdą Państwo wiele wymagających zleceń, które pomyślnie i bezpiecznie dostarczyliśmy na czas w wyznaczone w dowolnym punkcie Polski miejsce.

Krajowy transport chłodniczy
Nasze usługi cechuje niezmienne bezpieczeństwo i odpowiedzialność za powierzone nam ważne zadanie. Satysfakcję Klienta stawiamy sobie zawsze na pierwszym miejscu, dlatego też realizowany przez naszą firmę krajowy i międzynarodowy transport chłodniczy to gwarancja satysfakcji i zadowolenia z naszych usług.

Magellan

ul. Kineskopowa 1 (bud. B lok. 31)
05-500 , Piaseczno

Administracja, księgowość, finanse

MagdalenaSpedycje, kontakt z klientem

Barbara


Obserwuj nas