Transport intermodalny

Klientom firmy spedycyjnej Magellan proponujemy usługę przewozu intermodalnego. Szybki i tani transport towarów!

Transport intermodalny, nazywany też kombinowanym, zakłada wykorzystanie więcej niż jednego środka transportu. Przewóz ładunku odbywa się na całej trasie w tej samej jednostce ładunkowej, na przykład kontenerze, pojeździe szynowym lub statku, bez przeładunku towaru. Przewóz intermodalny cieszy się coraz większym zainteresowaniem firm i przedsiębiorstw, stojących przed wyzwaniem szybkiego i taniego transportu towarów.

Główną zaletą transportu intermodalnego są niższe, niż w przypadku innych rodzajów przewozu, koszty. Znaczącemu ograniczeniu ulega też emisja CO2 emitowanegoo do atmosfery, co sprawia, że przewóz intermodalny jest uznawany za jeden z bardziej przyjaznych środowisku. Dodatkowo, pozwala on na terminowe dostarczenie ładunku, zwłaszcza w przewozie międzynarodowym, w większych partiach i bez ryzyka uszkodzenia towaru.

Zalety transportu intermodalnego

Jak każdy rodzaj transportu, również przewóz intermodalny posiada swoje wady. Kluczową z nich jest konieczność wyposażenia terminali kolejowych w zaawansowane urządzenia do przeładunku, dzięki którym możliwe jest sprawne i bezpieczne przewożenie wielotonowych ładunków.

W ramach kompleksowej oferty usług transportowych, zapewniamy naszym Klientom możliwość transportu intermodalnego. W jego ramach, świadczymy pełną obsługę zlecenia na każdym etapie przewozu intermodalnego. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy i uzyskania wyceny.

Magellan

ul. Kineskopowa 1 (bud. B lok. 31)
05-500 , Piaseczno

Administracja, księgowość, finanse

MagdalenaSpedycje, kontakt z klientem

Barbara


Obserwuj nas